Kartepe kiralık kayak ekipmanları


Kayağa gelirken şüphesiz en önemli ihtiyacınız kayak takımları olacaktır. Kartepe kayak kiralama imkanları, kiralık kıyafetler ve aksesuarlarla birlikte yolunuzun üzerinde ve bol seçeneklerle mevcuttur. Yanınızda gelirken kayağa dair hiçbir şey getirmemiş olsanız bile, Kartepe'deki kayak evlerinde baştan aşağı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Kayak evindeki ihtiyaçlarınız

Kaymak için, sportif ihtiyaçlarınız ile soğuğa karşı tedbirlerinizin hepsini Kartepe'deki kayak evlerinde sağlayabileceksiniz. Ana kategoriler şu şekildedir:


KAYAK

Farklı seçenekler ve fiyatları için:

İncele

Kayak Takımları Kiralamak

Kartepe'de kayak kiralamanın en yaygın şekli, kayakları set halinde kiralamaktır. Bir kayak seti; kayaklar, kayak ayakkabıları ve batonlardan oluşur. Tabii kayakları veya kayak botlarını ayrı ayrı da kiralamak mümkün. 

Snowboard Takımları Kiralama

Kayaklarda olduğu gibi, snowboard yapmak isteyenler Kartepe'de kiralık snowboard bulabileceklerdir. Genelde snowboardlar takım halinde kiralamakta olup bir snowboard seti, snowboard tahtasını ve botlarını içermektedir. 


SNOWBOARD

Snowboard kiralama seçenekleri ve fiyatlandırması için:

İncele


KIYAFET

Kayak montu ve Kayak pantolonu fiyatlandırması için:

İncele

Kayak kıyafetleri kiralamak

Tüm eksiklerinizi gidermek için şehirde tonlarca zaman ve para harcamanıza gerek yok. Yol üstüne Kartepe'de kayak kıyafetleri kiralayabilirsiniz.

Kayak Aksesuarları Kiralama

Kayak gözlükleri sizi kar yağışından ve soğuktan, Kayak kaskı sizi darbelerden, kayak eldiveni, beresi gibi tekstil aksesuarları soğuktan koruyacaktır. Bunların hepsini Kartepe kayak evlerinde bulabileceksiniz.


AKSESUAR

Gözlük, eldiven, kask vb fiyatları:

İncele

Kayak Kiralarken

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kartepe'de kayak kiralarken, özellikle tecrübeniz az iken büyük maliyetlere girmeden, malzeme almaya ve uzak mesafelere yolculuk etmeye gerek kalmadan kayağa başlamanız kolaylaşır veya kayak keyfinizi pratikleştirirsiniz. Kayak malzemeleri satın alındığında evde ve araçta oluşan yer kaplama derdinden kurtulursunuz. 2007'den beri süre gelen tecrübesi, Kartepe ve Kartalkaya şubeleri ile sektörün önde gelen markalarından PenguenTepe Kayak evini Maşukiye merkezde ziyaret edebilirsiniz.