Kartepe Otellerine alternatif olarak sunduğumuz hizmet rezervasyonlarınız için hazırdır.

Hafta tatilini sabah kayak yaparak akşamda  arkadaşlarıyla göl manzarası ve şömine ateşine karşı muhabbet etmek isteyenlerin tercihi bu 4+1 lüks villada konaklamak oldukça keyifli olacaktır. Hem kartepe de otellere kıyasla daha kullanışlı hem de sayı olarak fazla kişiden oluşan geniş gruplar için bu villa oldukça ideal bir seçimdir. villada merkezi ısıtma sistemi, tv, buzdolabı, barbekü, çamaşır mak. bulaşık mak.fırınlı ocak, fön, ve ihtiyaç duyulan her mutfak gereci ekstra fiyat ödemeksizin hizmetinize sunulmuştur.Kartepenin oksijeninin ve sessizliğinin huzurunda biraz tatil iyi olucaktır.

Ayrıca Penguen Tepe Kayak Evi, villa da konaklayan müşterilerine kayak takımı ve kıyafetlerde kullanabilecekleri, hafta içi 20 TL hafta sonu 30 TL lik  hediye çeki vermektedir.

  KARTEPE- MAŞUKİYE DE 3+1 KİRALIK VİLLA (DAĞ EVİ)

Villa hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için;

Penguen Tepe

Web        : www.penguentepe.com

Adres      : İzmit-Kartepe/Maşukiye

Tel           : Simge Hanım : 0545 817 8 000 – Kartepe: (262) 354 34 33 (sadece Kartepe’de Villa (Dağ Evi) rezervasyonu için ulaşabiliceğiniz irtibat numarasıdır.)

Kartepe’de konaklama düşünceniz var ise, Kartepe otelleri size birbirinden belirgin şekilde farklı opsiyonlar sunacaktır.

Öncelikli olarak belirtmekte fayda var ki, Kartepe kayak merkezi nde, yani Kartepe zirvesinde tek bir otel var, o da Greenpark Kartepe ‘dir. Kartepe’deki kayak pistlerini Greenpark işletmektedir ve Greenpark’ta kaldığınızda kayak pistleri için gerekli liftleri buradan tahsis edersiniz. Bununla birlikte Kartepe otelleri arasındaki en yüksek fiyatlı seçenektir ve yaklaşık 300 oda kapasitelidir.

kartepe oteller

Bunun dışında değerlendirilebilinecek opsiyonlar arasında Butik Otel Maşukiye’den söz edilebilinir. Fiyatlar nispeten daha ucuz olsada, kayak konseptinden uzak olarak Maşukiye’nin eteklerinde ama yeşilliklerin içinde bir butik oteldir. Bu formata benzer olarak Yazıcı otel de sayılabilinir.

Uygun fiyatlarıyla Derbent Otel’de Kartepe otelleri arasında ilginç bir opsiyon olabilir. Kocaeli üniversitesi turizm fakültesinin uygulama oteli olan Derbent otel, 40 odalı ve diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı bir opsiyondur. Maşukiye merkeze yaklaşık 1 km mesafededir.